انرژی درمانی با عث تعادل روحی و ذهنی میشود

پس محرک جهان، آگاهی درون ذره است، نه نیروی ماورایی مطلق که منشأ تمام حرکت های جنبندگان از قدرت اوست. بعضی مراجعین می گویند من نمی خواهم مشاوره شوم و مشاوره زیاد شدم می خواهم فقط هیپنوتیزم شوم و انتظار دارند که به محض ورود به اتاق درمان ، روی مبل هیپنوتیزم قرار گیرند و در پایان جلسه انسان دیگری از روی مبل هیپنوتیزم بلند شود که از افسردگی چندین ساله ، به یک انسان شاد و پر انرژی تبدیل شده است و فرد مضطرب و کمرو و با اعتماد به نفس تمام عمر، به یک فرد آرام و با اعتماد به نفس قوی و شجاع تبدیل شده یا یک شکست عشقی چندین ساله، همه خاطرات این چند ساله اش را دیگر در ذهن ندارد و به قبل از آشنایی با او برگشته است یا یک بیمار سرطانی متاستاز داده شده به رهایی از دردها و عوارض و یا درمان رسیده است یا یک لکنت زبان تمام عمر، برطرف شده و مثل بلبل صحبت می کند یا یک بیمار وسواسی چندین ساله مقاوم به درمان را همراهیان یا خود مراجع انتظار دارد با یک جلسه هیپنوتیزم به انسانی با افکار و رفتارهای طبیعی تبدیل شود و انتظارخیلی معجزه های دیگرکه هر روزه ، بعنوان هیپنوتیزور ، مراجعینم از من انتظار دارند و قصدشان از هیپنوتیزم را معجزه گونه بیان می کنند.

شما می توانید دو قطره روغن اسانسی را داخل ظرف بخور ریخته و اجازه دهید در کل خانه پخش شود. چاکرا درمانی یک هنر است و مثل هر هنر دیگر که بخش عملی و بخش تئوری دارد هر دو بخش را یاد بگیریم تا بتوانیم درمان را انجام دهیم. وقتی بر ریکی تمرکز می کنید، ذهنتان شروع به آگاه شدن از آگاهی ریکی می کند و ممکن است آن را به شکل احساس هایی نظیر آسودگی، لذت، عشق، احساس خوب داشتن، امنیت، تزکیه نفس، آزادی، خلاقیت، زیبایی، تعادل، هماهنگی یا سایر حالت های مثبت تجربه کنید (گوپتا، ۱۳۸۲، ص۹۱). چاکرای دوم یا خاجی متمرکز بر نیازهای جنسی است که بسته بودن آن منجر به سرزنش مداوم می شود که نتیجه این سرزنش ها از بین رفتن آرامش و شادی در زندگی می باشد. همچنین توصیه می­شود از هرگونه طب سوزنی که منجر به سقط جنین یا زایمان زودرس می­شود اجتناب شود.

در این مقاله همچنین درباره هزینه لاغری با طب سوزنی نیز صحبت کردیم. همچنین ۸/۹۹ درصد از جرم منظومه شمسی را دارا میباشد. نیلز بوهر، برای توجیه این حالت دوگانه و متناقض نما، شعورمندی ماده را مطرح کرد و گفت: چه بسا که ماده باشعور است و گاه خود را به صورت ذرات و گاه به صورت موج نشان می دهد (کاپرا، ۱۳۷۵، ص۷۱و۷۲). اما شواهد علمی محدودی برای حمایت از این مزایای ادعا شده وجود دارد. بسیاری از نژادها، فرهنگ ها و مذاهب همواره از وجود این انرژی کی آگاه بوده اند. ازاین رو، کی را چینیان چی ، مسیحیان ایت و یا روح القدس، هندوها پرانا ، جادوگران قبایل بدوی مانا و پژوهشگران روسی انرژی پلاسمای حیاتی، نامیده اند… نیلز بوهر در ابهاماتی که در اثر تجربۀ وضعیت کوانتومی ذرات بنیادین مشاهده کرد، تئوری مکملیت موج – ذره را پیش نهاد نموده اگرچه این تئوری هنوز تئوری است، اما توانایی توجیه برخی رویدادهای فیزیکی را دارد. مشکل این تئوری این است که متناقض به نظر می رسد؛ زیرا باید بپذیریم ماده از ذرات ریزی درست شده است که گاهی ذره نیستند و به صورت موجی از انرژی یا بسته کوچکی از انرژی تجربه می شوند. این روند درست شبیه بازسازی یک بنای ترک خورده است که باید همه لایه های فوقانی زیربنا در جای مناسب خود به طور ثابت و مستحکم تری قرار بگیرند.

جایی به اسم چی و جای دیگر به نام پرانا و… اینجاست که خداپرستی در نگاه آنان، رنگ و بویی کفرآمیز می یابد و توحید، جای خود را به مادی گرایی می سپارد. اما اینکه آیا درمان کریستال یا هر نوع دیگری از طب مکمل و جایگزین را کاملاً بی ارزش می دانید بستگی به نگرش شما نسبت به اثرات دارونما دارد”. اما نسبت شعور کیهانی با خداوند نیز نسبت مجاز به حقیقت است. شعور کیهانی از منظر طاهری، شالوده اصلی جهان مادی است و نسبت آن با جهان مادی، نسبت حقیقت به مجاز است. درحقیقت، شبکه شعور کیهانی، همان هوش و خرد حاکم بر جهان هستی است؛ چراکه جهان هستی، متشکل از انرژی و آگاهی معرفی می شود که این آگاهی و شعور کیهانی، جهان را به حرکت درمی آورد و هر کس با آن پسوند رابطه برقرار کند، به درجه بالای آگاهی و رشد می رسد. 5 – جارو كردن موضعي را به طور كامل و به تناوب با پراناي سبز روشن مايل به سفيد و بنفش معمولي روشنمايل به سفيد بر روي چاكراي تاج، پيشاني، آجنا، فرعي پشت سر و فرعي گيجگاه معيوب انجام دهيد.

دیدگاهتان را بنویسید