آیا انرژی درمانی واقعا جواب میدهد؟

و جسم و روحی سلامت دارند اما کسانی که دچار غم، ناامیدی، ترس، شکست های پی در پی، انواع بیماری های جسمی و روحی می شوند چاکراهایی غیر فعال دارند. انرژی چاکراها بر ماهیچه ها، سیستم عصبی و غده ها تاثیر می گذارد بنابراین یک چاکرای غیر فعال قسمت مورد نظر را از نظر درونی و بیرونی تحت تاثیر انواع بیماری های جسمی و روحی قرار می دهد. برخی افراد هستند که از درمان های پزشکی به صورت علمی ناامید شده اند و می خواهند که روش های دیگری را برای شفابخشی امتحان کنند در برخی جوامع در طول تاریخ این نوع درمان و شفابخشی را یک خرافات می دانستند. این اثر هنگامی رخ میدهد که مردم – یا بیماران – با ساده لوحی دو چیز را که هیچ ربطی به هم ندارند به هم ربط می دهند، برای مثال، مطالب ستون طالع بینی مجله را با اتفاقات زندگی و شخصیت خودشان ربط میدهند، یا درمان با مغز شتر را به بالا رفتن پلاکت خون بیمارشان مرتبط میانگارند!

تکنیک مدیتیشن دوقلب می توند به باز شدن و هم چنان پاکسازی چاکرای قاعده ای کمک کند. کسانی که روحیه خوب و آرام دارند کسانی هستند که از درون چاکراهایی باز و فعال دارند و به صورت ناخودآگاه یا آگاهانه چاکراهای خود را پاکسازی می کنند. ولی به طور خلاصه باید گفت چاکرا در واقع مراکز انرژی بدن هستند که از بدو تولد در قسمت های معینی از بدن وجود دارند چاکراها فرستنده و گیرنده انرژی هستند که البته دریافت و فرستادن انرژی مثبت و یا منفی به عهده خود فرد است. ۳٫ نکته سوم این که انرژی درمانی نه یک مسئله معنوی و نه یک قابلیت عرفانی که در حقیقت یکی از مزیت های جسم انسان است؛ که خداوند مثل دیگر قابلیت های جسم به انسان موهبت کرده است. دلیل تمرکز بر دستها و پاها این است که نقاط مریدین در این نواحی با ارگان های دیگر بدن در ارتباط هستند.

۸ – درمان گر با چهره آرامش باعث اعتماد دیگران است و مردم حرفهای پنهان خود را به او می گویند. ۷ – قدرت شهودی درمانگر بسیار بالا است به او الهام می شود و او به شهودش ایمان و اعتماد دارد. یا چاکرای شبکه خورشیدی، چاکرایی هست که اگر فعال باشد به شما اعتماد به نفس می دهد و قدرت تاثیر گذاری بالایی در جمع خواهید داشت از نظر جسمی هم قسمت های شکمی را تحت پوشش خود قرار می دهد. ۱ – به پاکسازی چاکراهای اصلی بدن بپردازید زیرا وقتی بدن شفا گرفته است هم اکنون آماده پاکسازی و تطهیر همیشگی است پس باید به پاکسازی کل چاکراهای بدن بپردازید تا سلامتی تان به صورت مداوم باشد. زیرا او فردی آگاه است. عملکرد درمانگر به این شکل هست که چاکرای کف دست او از انرژی بالایی طی تمریناتی که انجام داده است، برخوردار است. اما امروز با توجه به تحقیقاتی که دانشمندان و محققان انجام داده اند بدن انسان قدرت بخشی نسبت به خود و دیگران را دارا است. ۴ – درمانگر فردی درونگرا است و بیشتر دوست دارد در خلوت خود به امور ماوراء بپردازد و از شلوغ و هیاهوی دنیای بیرونی تا حدودی دوری می کند.

کردی که یکی داره نگاه تون می کنه؟ در این روش که به آن چاکرا درمانی نیز می گویند ، فرایند درمان به کمک مراکز انرژی انجام می شود. درمانگر با تمرکز و تمریناتی که انجام می دهد می تواند این انرژی ها را به صورت آگاهانه و میزانی دقیق و زیاد وارد بدن خود کند او می تواند این کار را داخل طبیعت که انرژی بسیار زیاد است انجام دهد و انرژی را در بدن به خصوص در قسمت چاکراهای کف دست ذخیره کند. اخیرا چنین اختلالی به کمک داروها، روان درمانی و آموزش والدین، درمان شده است. انسانها از قدرت های منحصر به فردی برخوردار هستند که هر که به این عالم علاقه مند هست می تواند در جهت قدرت و نیرو گرفتن در این زمینه فعالیت و تمرین کند. از نظر جسمی هم استخوان هایی سالم و قدرت مند خواهید داشت. اما باز هم شروع به داستان سرایی می کنند و می گویند که آن ماده در حافظه آب یا الکل یا … وقتی انرژی از کف دستان درمانگر وارد بدن بیمار می شود نوعی حالت گرما یا سرما به این قسمت ورود می کند و شخص بیمار این را کاملا احساس می کند.

دیدگاهتان را بنویسید